Зимовий відпочинок

Прокат гірськолижного спорядження

Якщо Ви не професійно катаєтесь на гірських лижах то вам зовсім недоцільно купляти дороге лижне спорядження. Вигідніше взяти напрокат. Пропонуємо якісне гірськолижне спорядження на прокат (лижі, палиці, шолом) за доступними цінами. Додатково можно на прокат можна взяти окуляри, рукавиці, лижний костюм

Інструктаж для початківців по катанні на гірських лижах

Для початківців-лижників буде проведений теоретичний та практичний інструктаж катання на гірських лижах разом з навчання правилам поведінки на схилах. Ви зробите перші кроки і спуски на гірських лижах в околицях Яремча. Кваліфікований інструктор допоможе знайти упевненість і отримати задоволення від катання на гірських лижах. Всі ці заходи будуть надалі сприяти швидкому, безпечному і комфортному освоєнню гірських лиж і стануть запорукою успішного першого зимового відпочинку. Підчас прогулянки вас чекає справжня Карпатська зимова казка, тиша, засніжені смереки і сліпучі види.

Щоденний трансфер до Буковелю

Отримати задоволення від катання на гірських лижах можна і в Яремче, Ворохті, Яблуниці. І що, не менш важливо, на порядок дешевше ніж на гірськолижному курорті Буковель. Але все ж таки відвідати Буковель взимку вартує. Там створені всі умови катання як для початківців, так і для професійних лижників. Важливий також той факт, коли природнього снігу для катання мало, або немає. На Буковелі в цьому випадку снігові гармати покриють штучним снігом всі лижні траси, що є неабиякою перевагою цього курорту. Тому в зимовий період часу з Яремче організовуємо щоденні трансфери до Буковелю і назад. Автобус забере вас з Яремча чи з інших населених пунктів разом із спорядженням зранку і вечером привезе до місця вашого проживання. Ця практика є дуже поширеною взимку.

Comments are closed